فروش ويژه | تماس 021-47651

چرا به مدیران خودرو ملحق شویم؟

اندازه، ساختار ماتريسي و تنوع واحد‌هاي ستادي ، شرايط يگانه‌اي براي پرورش و توسعه قابليت‌هاي پرسنل آن فراهم آورده است. وسعت و تنوع حوزه‌هاي فعاليت شركت مدیران خودرو به كاركنان فرصت مي‌دهد خود را به چالش کشیده و در جامعه اثر مثبتی داشته باشند.پاي‌بندي به گفت‌وگوي دو طرفه، تاكيد بر سلامت كار، تامين حقوق و مزاياي قابل رقابت با بهترين شركت‌ها و حمايت همه جانبه از آموزش مستمر و تربيت مديران و رهبران جديد از جمله تعهدات مدیران خودرو به كاركنانش است.
در دوراني كه انتظارات كارفرمايان به طور فزاينده‌اي افزايش مي‌يابد و رقابت در تراز بين‌المللي هر روز سخت تر و پيچيده تر مي‌شود، براي رويارويي با اين چالش‌ها، شركت ما نياز به انسانهاي با استعداد، خلاق و انعطاف پذيري كه از كار تيمي لذت مي‌برند، به كار در ترازي بين‌المللي مي‌انديشند و از توان يادگيري سريع و به عهده گرفتن مسئوليت‌هاي بزرگ برخوردارند، دارد. بنابراين اگر شما به ساختن و سازندگي عشق مي‌ورزيد، كنجكاو و پرسشگر هستيد، اگر با انرژي و تعهد اهدافتان را دنبال مي‌كنيد، اگر شما مي‌دانيد پيشرفت نياز به ارائه راه‌حل‌هايي كه كيفيت زندگي را بهبود مي‌بخشد دارد، شما فرصت‌هايي را كه در پي آيند, در مدیران خودرو خواهيد يافت.
ما سازماني پويا با مردماني كه هيچ حد و مرزي براي توسعه نمي‌شناسند، به كاري كه انجام مي‌دهند افتخار مي‌كنند و به ارزش‌هاي بنيادين و چشم‌انداز مشتركي متحدند، ايجاد كرده‌ايم.
انسان‌هاي مدیران خوودرو انرژي پايان‌ناپذير و اراده خلل ناپذير ما هستند كه طي 10 سال گذشته هر روز بهتر از ديروز ساخته‌اند و توانايي‌هاي پايان‌ناپذير آنها آينده ما را مي‌سازد، آنها افتخار و همه چيز مدیران خودروهستند
دفتر مرکزی تهران
map is here