فروش ويژه | تماس 021-47651

لیست اخبار و رویدادها

MVM315 در راه است

بنابر اعلام مسئولين شرکت مديران خودرو ، اين شرکت در حال آماده شدن براي رونمايي محصول جديد MVM در آينده اي نزديک است. اين مدل جديد در کلاس B و C قرار دارد .

رونمايي از جديدترين محصول MVM در شيراز

شرکت مديران خودرو در يازدهمين نمايشگاه بين المملي شيراز از جديدترين خودرو خود رونمايي کرد .

مقايسه MVM110 و سايپا111

با کمتر از 10 ميليون، MVM110 بخريم يا سايپا 111

چيني ها و کره اي هاي هميشه حاضر

نمايشگاه بين‌المللي خودروي شيراز ديروز پايان يافت

MVM315 وال چيني

عصرخودرو شرکت مديران خودرو که با مدل هاي X33 ، 530 و 110 ام وي ام تجربه موفقي را پشت سر گذاشته ، تصميم دارد با توليد خودرويي جديد به روند رو به رشد فروش محصولات خود ادامه دهد .

مديران خودرو غرفه برتر نمايشگاه شيراز

پرشين خودرو: مديران خودرو به عنوان غرفه برتر نمايشگاه خودرو شيراز سال 1391 انتخاب شد

بدترين و بهترين 2 ليتري هاي بازار ايران

تعداد خودروهاي دو ليتري موجود در بازار ايران کم نيست که البته اين دو ليتري‌ها تنها به سواري‌ها ختم نشده، SUVها هم در داشتن اين موتور سهم زيادي دارند. اما در اين شماره ما به سراغ تمامي خودروهاي سواري دو ليتري رفتيم تا بهترين آنها را بيابيم . تعداد سواري‌هاي داراي موتور با حجم دو ليتر در بازار ايران کمتر از 10 مدل است .

فستيوال 33

SUV که نام کامل آن Sport-Utility Vehicle است کاربرد هاي گوناگون دارد. هم اسپورت و هم تجاري که افراد زيادي را به خود علاقه مند کرده است.

افزايش چشمگير توليد محصولات مديران خودرو

در حالي که اکثر خودروسازان بخش دولتي و خصوصي در سال جديد با افت چشمگير توليد مواجه هستند شرکت مديران خودرو از افزايش قابل توجه تيراژ توليد در اين شرکت خبر داد

موفقيت چري در بازار هاي جهاني

صادرات خودرو چين پيشرفت بسزايي داشته است و نقش مهمي در پيشرفت و بهينه‌سازي ساختار صادرات چين ايفا کرده است. در سال 2011 صادرات خودرو چين به سطح قبل از رکود اقتصادي دنيا رسيد و پيشرفتي 50 درصد نسبت به سال 2010 را ثبت کرده است.
امدادخودرو ایران | به صورت شبانه روزی در خدمت مشتریان خود می باشد. تلفن 02147651